Nem állunk jól... Úgy látszik, ha én nézem őket, akkor sose jön össze. Tavaly is rosszul sült el a vége Szlovéniában, az A-csoportos vébé is legalábbis az eredményeket tekintve. Bezzeg amikor Japánban nem néztem őket...
Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.