28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

szbszig
szbszig [33649]
Abszolút. Minden elismerésem azért a küzdésért, amit bemutattak, és amivel 40 perc alatt, lépésről lépésre kétgólos hátrányból felálltak.

Azért ez az olasz válogatott papíron erősebb. Összességében, mint a hokihoz egyébként nem értő egyénnek, a meccs végére olyan benyomásom alakult ki, hogy valamivel itt is jobban játszottak, de nem érződött nagy különbség, és egy egészen picivel több szerencsével simán fordítva is elsülhetett volna.

Végül azt szeretném még megjegyezni, természetesen maximális tiszteletben tartva a hoki tradícióit, hogy én örülök, hogy a hirtelen halál intézménye a fociban csak nagyon rövid ideig élt, és nem sikerült meghonosítani.

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Pyrogate
Pyrogate [21953]
Így is hatalmas respect nekik! Majd legközelebb

Szenvedély nélkül a foci halott.

Vissza

Fórumszabályzat