28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Leszokom a dohányzásról!



Írd ide hozzászólásod:

Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
OFF

Bírom, amikor direkt odaírom a mostani netes mémet, hogy Trollface, és ebből kifolyólag a három bekezdés komolysága erősen megkérdőjelezhető, de még így is vannak akik nem értik vagy komolyan veszik.

No offense.

ON
rootshaper
rootshaper [1614]
OFF ON

bírom amúgy, amikor az ember vadul kampányol az ellen amit ő sosem használt, de akkor meg lenne lepve, ha mondjuk valaki be akarná tiltani az alkoholt, ami ugyanolyan káros, csak valamiért így alakult ki, hogy azt lehet.

OFF OFF
Juraviel.Ihuan.Bedvin
Juraviel.Ihuan.Bedvin [5183]
Én meg azt nem tudom elképzelni, hogy képes úgy inni, kávézni és teázni bárki is, hogy közben dohányzik.

TROLLFACE FAKTOR ON

Egyébként én egy gonosz diktátor lennék , egy kézintéssel betiltanám az egészet, elsöpörném a dohánygyárakat, és kiképzett vadászok üldöznék a csempészeket. Persze előtte drogiparral számolnék le, a keménykéz politikáját alkalmazva.

S ha már annyira feszültség levezetni -ezt lentebb Barthezznek kifejtettem pár hónapja, vissza lehet olvasni- akar az ember, egy szépen kiépített kurtizánipart alakítanék ki, ellenőrzött keretek között. A szex garantáltan jobb, mint a füstméreg.

Problem? Dohányosok?

TROLLFACE FAKTOR OFF

Vissza

Fórumszabályzat