28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Videokártyák



Írd ide hozzászólásod:

xerion
xerion [4]
Azaz igazság nemtudok összeget mondani hogy mennyi pénzem is lenne rá mivel nagykerből tudok szerezni cuccokat elég olcsón szal. nemis tudom hogymondjam
Az alaplapom AMD ha jólláttam és nemtudom miért ajánlod azt a 4 magos procit erősebb mint a 6 magos amit én írtam? ha igen mennyibe kerülne?
AZt tudom hogy Az ATI és a gtx 550 között 2x akkora árkülönbség van de aztmondta haver az ATI sokkal jobb játékokhoz meg megbízhatóbb is és elvileg sokkal erősebb is mint a gtx 550. Részben azért akarok valami erős vidikártyát mert játékokhoz szeretném főként ezt az összeállítást. amit írtam alaplap MSI 880 GMA-E45 (sAM3) elvileg ez tökéletes lenne mindenhez de nemtudom ti ezt jobban tudjátok. meg nemtudom mihajtja ki a videókártyát a proci vagy az alaplap? azalényeg hogy olyan gépet akarok összeállítani ami kompatibilis vagy hogyismondjam szal hamár megveszem ezeket a "drága" cuccokat akkor azok rendesen kiis legyenek használva a gépembe tehát hogy amit írtál is hogy kitudjunk mindent hajtani naggyából.
Meg Nvidiát aztmondja aki ajánlotta azt a 75 ezer forintos ATI videókártyát hogy Nvidiát nevegyek mert az nem olyan jó mint 1 ATI és az ATI olcsóbb meg jobb.

Vissza

Fórumszabályzat