Svédországi DICE zártkörű bemutatóról első benyomások és tapasztalatok.
Amit ott is írtam:
"A squadleader személye egyelőre nem választható, random választja ki a játék. Ő az egyetlen, aki bárkire tud a raján belül éledni és a többiek csak rá tudnak éledni." >> annyira talán a dice sem lesz ostoba, hogy ezt így bennhagyja...
Végtelen sprinttel és animációs medickelés-késelés >> pokolra vele, amúgy tökjó.
A kibaszás társas játék, sose feledd.

