28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Berci1
Berci1 [469]
AMD Phenom X4 965 3,4 Ghz
8 GB DDR3 (1600 Mhz)
4850 Radeon

DX 10-ben 1280*1024-ben eddig minden maxon fut. VGA-t le kéne cserélnem, ha lenne rá cash Előtte 2 magos procim volt és tényleg sokkal jobb a BC2 4 maggal.

Vissza

Fórumszabályzat