8 GB DDR3 (1600 Mhz)
4850 Radeon
DX 10-ben 1280*1024-ben eddig minden maxon fut. VGA-t le kéne cserélnem, ha lenne rá cash
Előtte 2 magos procim volt és tényleg sokkal jobb a BC2 4 maggal. Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Előtte 2 magos procim volt és tényleg sokkal jobb a BC2 4 maggal.