28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Hát pedig én is emlékszem ilyen trükkre (pedig nem játszottam olyan sokat), hogy minimum grafikával - vagy ini-k buherálásával - bizonyos dolgok nem rajzolódnak ki, így semmit nem ér, ha pl. egy bokorba bújik az emberke, meg ShuleyvA sem véletlenül írta

Nem mintha a BC2-t nem lehetne megbuherálni automata spottolással pl., de durva lenne mondjuk egy vietnami pályán kikapcsolni a növényzetet

Dark Archon

LordMatteo
LordMatteo [29425]
BF2-ben sincs ilyen cheat, maximum szerveroldali bug/moddolás, viszont azzal nem enged be egy szerver sem.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dark Archon
Dark Archon [11833]
Ez nem BF2, itt nincs ilyen cheat...

Dark Archon

ShuleyvA
ShuleyvA [911]
Nekem elég lesz minimumon is, füst, meg minden effekt kikapcsolásával, hogy jobban láthassalak titeket!

Vissza

Fórumszabályzat