28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

ShuleyvA
ShuleyvA [911]
Amúgy én csak azért mondtam ezt a grafikai dolgot, mert a gépemen örülök, ha békasegge beállítások mellett fog futni a játék HD-ben.
Egyébként én sem érzem csalásnak. Sokáig Quakeztünk, amiben még a látószöget is ki lehetett nyújtani. Lebutítottad a pályát, meg gyakorlatilag nullára toltad a felvehető tárgyak részletességét, míg az ellenség modelljét maximumra tetted. De igazából, ha ő jobb volt nálad, teljesen mindegy volt, hogy miféle beállításokkal próbálkozol. Olyan izom-brutál reflexek uralkodtak a pályán, hmmm. Bár a fél-profik ellen kiváló technika volt.

Jelenleg Homefrontozok. Mondanom sem kell, hogy minimumon megy csak úgy, hogy egyáltalán ne akadjon vagy lassuljon egy-egy gyors reakciónál a játék. Persze, ha valaki megnézi a konfigurációm, láthatja, hogy ennek az UT3-as enginre épülő játéknak még HD-ben is hasítania kellene magas értékek mellett. Igen, hasít is. De nem úgy, mint multiban, ahol még a másodperc töredéke is számít. Mit szívjak én azzal, hogy a pálya csillog villog; az árnyék eltakar mindent; a részletesség okán pedig az ellenfél is beleolvad a környezetébe? Ráadásul lassítják a gépet. Azt az időt, mialatt a válladhoz emeled a fegyvert. 4x AA? Singlebe jöhet a 8x-os is, nem érdekel, ha kicsit akad, mert legalább szép. Viszont multiban szükségem van minden pillanatra. Jó, ha mondjuk atomerőművem lenne, akkor talán másként fognám fel. Hm. Hadd gondolkozzam... nem. Akkor is kihasználnám. Mert miért ne? Ha nekem ezen múlik, hogy életben maradjak a pályán, akkor miről beszélünk? Gyönyörködjek a látványban mialatt ezek miatt egyetlen embert sem bírok leszedni? Ugyan...

Amúgy ki az, aki tuti megveszi a BF3at (én megveszem, jó lenne veletek is tolni BF2es arcok)?

Vissza

Fórumszabályzat