Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 3 - hivatalos gépigény (Hírek)
Miért, grafika teszi a játékot?
Akkor én leszek a kisebbség, mert én bizony csak az élsimítást és a motion blurt veszem le a multis játékokban. Nyilván sokat számít az FPS (bár részemről megint csak úgy vagyok ezzel hogy konzolon is kibírják valahogy a 30-as limittel, szóval aki azt mondja nekem hogy 100 és 500 FPS között érzékel különbséget annak adok egy nagy ölelést), de a többit meghagyom, természetesen ha a gépem nem akad tőle. Részemről egy multis játék is legyen hangulatos, és nézzen ki szépen, éljem magam bele a játékba. Szerintem badarság azt hinni hogyha maxra vennéd a grafikát senkit se tudnál lelőni, az ini-ben turkálást, illetve a növényzet letiltásának lehetőséget meg kifejezetten csalásnak tartom.
Megértem hogy mire törekedsz, de mindenféle offenzíva nélkül nem jár itt senki olyan szintű versenyekre hogy azon az egy fragon múlna bármi. Ez szerintem valami rossz beidegződés, mert mostanában azért figyelnek az ilyen dolgokra, emlékszem már a CoD4-ben is ini-ben kellett turkálni hogy a füstöt kivegyék, pedig az sem mai gyerek. Lényeg a lényeg, szerintem a multi ledegradálása az hogy csak a pontokra mennek rá egyesek. Persze akit az tudat tesz boldoggá hogy egy csúnya játékkal játszik, de minden lehetséges zavaró tényezőt kikapcsolt annak szíve joga megtenni. Csak ne felejtsük el hogy még mindig pár tized százalékkal van több esélye.
Megértem hogy mire törekedsz, de mindenféle offenzíva nélkül nem jár itt senki olyan szintű versenyekre hogy azon az egy fragon múlna bármi. Ez szerintem valami rossz beidegződés, mert mostanában azért figyelnek az ilyen dolgokra, emlékszem már a CoD4-ben is ini-ben kellett turkálni hogy a füstöt kivegyék, pedig az sem mai gyerek. Lényeg a lényeg, szerintem a multi ledegradálása az hogy csak a pontokra mennek rá egyesek. Persze akit az tudat tesz boldoggá hogy egy csúnya játékkal játszik, de minden lehetséges zavaró tényezőt kikapcsolt annak szíve joga megtenni. Csak ne felejtsük el hogy még mindig pár tized százalékkal van több esélye.
Amúgy én csak azért mondtam ezt a grafikai dolgot, mert a gépemen örülök, ha békasegge beállítások mellett fog futni a játék HD-ben.
Egyébként én sem érzem csalásnak. Sokáig Quakeztünk, amiben még a látószöget is ki lehetett nyújtani.
Lebutítottad a pályát, meg gyakorlatilag nullára toltad a felvehető tárgyak részletességét, míg az ellenség modelljét maximumra tetted. De igazából, ha ő jobb volt nálad, teljesen mindegy volt, hogy miféle beállításokkal próbálkozol. Olyan izom-brutál reflexek uralkodtak a pályán, hmmm. Bár a fél-profik ellen kiváló technika volt.
Jelenleg Homefrontozok. Mondanom sem kell, hogy minimumon megy csak úgy, hogy egyáltalán ne akadjon vagy lassuljon egy-egy gyors reakciónál a játék. Persze, ha valaki megnézi a konfigurációm, láthatja, hogy ennek az UT3-as enginre épülő játéknak még HD-ben is hasítania kellene magas értékek mellett. Igen, hasít is. De nem úgy, mint multiban, ahol még a másodperc töredéke is számít. Mit szívjak én azzal, hogy a pálya csillog villog; az árnyék eltakar mindent; a részletesség okán pedig az ellenfél is beleolvad a környezetébe? Ráadásul lassítják a gépet. Azt az időt, mialatt a válladhoz emeled a fegyvert. 4x AA? Singlebe jöhet a 8x-os is, nem érdekel, ha kicsit akad, mert legalább szép. Viszont multiban szükségem van minden pillanatra. Jó, ha mondjuk atomerőművem lenne, akkor talán másként fognám fel. Hm. Hadd gondolkozzam... nem. Akkor is kihasználnám. Mert miért ne? Ha nekem ezen múlik, hogy életben maradjak a pályán, akkor miről beszélünk? Gyönyörködjek a látványban mialatt ezek miatt egyetlen embert sem bírok leszedni? Ugyan...
Amúgy ki az, aki tuti megveszi a BF3at (én megveszem, jó lenne veletek is tolni BF2es arcok)?
Egyébként én sem érzem csalásnak. Sokáig Quakeztünk, amiben még a látószöget is ki lehetett nyújtani.
Lebutítottad a pályát, meg gyakorlatilag nullára toltad a felvehető tárgyak részletességét, míg az ellenség modelljét maximumra tetted. De igazából, ha ő jobb volt nálad, teljesen mindegy volt, hogy miféle beállításokkal próbálkozol. Olyan izom-brutál reflexek uralkodtak a pályán, hmmm. Bár a fél-profik ellen kiváló technika volt.
Jelenleg Homefrontozok. Mondanom sem kell, hogy minimumon megy csak úgy, hogy egyáltalán ne akadjon vagy lassuljon egy-egy gyors reakciónál a játék. Persze, ha valaki megnézi a konfigurációm, láthatja, hogy ennek az UT3-as enginre épülő játéknak még HD-ben is hasítania kellene magas értékek mellett. Igen, hasít is. De nem úgy, mint multiban, ahol még a másodperc töredéke is számít. Mit szívjak én azzal, hogy a pálya csillog villog; az árnyék eltakar mindent; a részletesség okán pedig az ellenfél is beleolvad a környezetébe? Ráadásul lassítják a gépet. Azt az időt, mialatt a válladhoz emeled a fegyvert. 4x AA? Singlebe jöhet a 8x-os is, nem érdekel, ha kicsit akad, mert legalább szép. Viszont multiban szükségem van minden pillanatra. Jó, ha mondjuk atomerőművem lenne, akkor talán másként fognám fel. Hm. Hadd gondolkozzam... nem. Akkor is kihasználnám. Mert miért ne? Ha nekem ezen múlik, hogy életben maradjak a pályán, akkor miről beszélünk? Gyönyörködjek a látványban mialatt ezek miatt egyetlen embert sem bírok leszedni? Ugyan...
Amúgy ki az, aki tuti megveszi a BF3at (én megveszem, jó lenne veletek is tolni BF2es arcok)?
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]