28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Neked konkrétan az a bajod azzal a játékkal, hogy nem volt sikerélményed benne, legalábbis jó szót még szóltál róla, pedig a Bf2142 teljesen abból táplálkozik...

Red5: szerintem se hivatalos gameplay, azért 1 hónap után már illene túllépni Op. Metron.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Miért, mit vártál? Mondtam, hogy BC2 lesz kicsit feljavítva. Szegény BF2 buz fanok most milyen csalódott ábrázattal ülhetnek a gép előtt... bár látnám

Dark Archon

kopé
kopé [38449]
Ez most nem győzött meg, sőt.
PC Dome
PC Dome [766]
Új hír a játékról
Battlefield 3 - új gameplay trailer
Újabb bemutató a novemberben érkező FPS-ről.

Vissza

Fórumszabályzat