Neked konkrétan az a bajod azzal a játékkal, hogy nem volt sikerélményed benne, legalábbis jó szót még szóltál róla, pedig a Bf2142 teljesen abból táplálkozik...
Red5: szerintem se hivatalos gameplay, azért 1 hónap után már illene túllépni Op. Metron.