A Special Forces-t élveztem és volt is sikerélményem, csak elég ősz hajszálam nincs arra, hogy éveket várjak 1-1 unlockra. Ezzel szemben a BF2142 maga a megváltás volt. Illetve a BF2 volt marha nagy visszaesés, ugyanis a BF2142-vel kezdtem, s csak utána vettem meg a BF2/SF-t. De egyébként ja, a BF2-ről sok jót nem tudnék mondani, de a SF villanógránát, füst, kampó, kötél cuccai felüdülést jelentettek.
szerk.: minden valamire való "BF-rajongó" beszűkült agyú, akiknek már a titan mód sem jött be, pedig az is marha jó. Azokhoz tudnám hasonlítani őket, akik a "csakisaWINDOWSXPsemmimásnemkell" elvet vallják, aztán a GTX 460/480-ukat (avagy DX11-es Radeonjukat) még mindig DX9-ben pazarolják el.
Dark Archon

