28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3



Írd ide hozzászólásod:

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Nem a játékkal van bajom, azokon röhögök, akik BF2 szintű játékot várnak 2012-re, akár játékmenetileg, akár grafikailag

A Special Forces-t élveztem és volt is sikerélményem, csak elég ősz hajszálam nincs arra, hogy éveket várjak 1-1 unlockra. Ezzel szemben a BF2142 maga a megváltás volt. Illetve a BF2 volt marha nagy visszaesés, ugyanis a BF2142-vel kezdtem, s csak utána vettem meg a BF2/SF-t. De egyébként ja, a BF2-ről sok jót nem tudnék mondani, de a SF villanógránát, füst, kampó, kötél cuccai felüdülést jelentettek.

szerk.: minden valamire való "BF-rajongó" beszűkült agyú, akiknek már a titan mód sem jött be, pedig az is marha jó. Azokhoz tudnám hasonlítani őket, akik a "csakisaWINDOWSXPsemmimásnemkell" elvet vallják, aztán a GTX 460/480-ukat (avagy DX11-es Radeonjukat) még mindig DX9-ben pazarolják el.

Dark Archon

LordMatteo
LordMatteo [29426]
Neked konkrétan az a bajod azzal a játékkal, hogy nem volt sikerélményed benne, legalábbis jó szót még szóltál róla, pedig a Bf2142 teljesen abból táplálkozik...

Red5: szerintem se hivatalos gameplay, azért 1 hónap után már illene túllépni Op. Metron.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Miért, mit vártál? Mondtam, hogy BC2 lesz kicsit feljavítva. Szegény BF2 buz fanok most milyen csalódott ábrázattal ülhetnek a gép előtt... bár látnám

Dark Archon

kopé
kopé [38449]
Ez most nem győzött meg, sőt.
PC Dome
PC Dome [766]
Új hír a játékról
Battlefield 3 - új gameplay trailer
Újabb bemutató a novemberben érkező FPS-ről.

Vissza

Fórumszabályzat