28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Star Wars: Battlefront 2



Írd ide hozzászólásod:

Roland0991
Roland0991 [1]
Sziasztok! Valaki tudna nekem segíteni? Pályát szeretnék készíteni a Star Wars Battlefront 2-hez és nem tudom hogy hogy kell. A BF2 Mood Tools megvan csak pályát nem tudom hogy kell csinálni.
Már 2 éve keresek olyan oldalt ahol leírják magyarul de nem találtam egyet se. Könyörgök aki tudja hogy hogy kell az segítsen! Nagyon megköszönném!

e-mail címem: és ugyanez az msn címem is!
Kérem valaki segítsen nagyon fontos lenne ez nekem!

Vissza

Fórumszabályzat