28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Modern Warfare 3 - gameplay bemutató (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Hype
Hype [368]
Igazából szerintem nincs ezzel baj, de hogy grafika terén 2007 óta semmit nem fejlődött és ez senkinek se tűnik fel azért az már egy picit szánalmas, fejlesztők meg egy mukkot nem szólnak. Gondolom ha így is veszik mint a cukrot szó nélkül, akkor meg minek törődni vele.

War, war never changes...

Vissza

Fórumszabályzat