28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 3 - konfiguráció az NVIDIA ajánlásával (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

Dirttwo
Dirttwo [1022]
B*szhatod ha az életben nem használod ki semmiben

CSAK! az Nvidia /egy boldog 560TI tulaj/

juventushungary.hu

monyobmx
monyobmx [39]
AMD X4 955 QCore 3.2 GHz-vel, ATI 6990-el szerintem nem lesz probléma! Pláne hogy az Ati texel rate-ben 105%-ot ver az 590-en!

Vissza

Fórumszabályzat