28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Witcher 2 - a CD Projekt figyelte a kalózokat (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
A hír alapján te voltál a kivétel, mert ha mindenki hozzád hasonlóan cselekedett volna, akkor most nem 1, hanem 5-6 millió eladott példány körül járna a Witcher 2. A CD Projekt jövője pedig nagyjából biztosított lenne az elkövetkező évekre.
lord daniel
lord daniel [272]
Na most le lehet hurrogni azért amit írok, de megjelenést követően én is azok között voltam akik letöltötték. Mivel tisztában voltam a gépigényével és a konfigurációm képességeivel kénytelen voltam saját szememmel látni mennyire működik élvezhetően a játék. Miután ezt kipróbáltam és minden kétségem szertefoszlott, befizettem egy Collector's Edition-ra amit egyáltalán nem bántam meg.

Vissza

Fórumszabályzat