28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Witcher 2 - a CD Projekt figyelte a kalózokat (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Gerry, gregmerch: Amiket leírtatok, azzal nem akarok vitatkozni, nagyjából én is hasonlóan gondolom. Érdekes, hogy a konzolok világában a mai napig is van hagyománya a demóknak, pedig ott elvileg a tört verzió beszerzése sem két kattintás. De ez a téma megint messzire vezet, leginkább a PC megbecsülését jelzi a kiadók részéről.

Vissza

Fórumszabályzat