Mit kell egyáltalán beírni a keresőbe? Gyakorlatilag sem az account névre, sem játékos, sem id névre nem, adja ki azt, amit ki kellene, vagyis semmit...
Így nehéz tradelni ismerősömmel....
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
