28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Steam



Írd ide hozzászólásod:

GustyX
GustyX [7048]
ID: GustyX. Elvileg, ha megtaláltok akkor jó.

Valve -50-et dobálja rendesen. Eddig amúgy semmi értékelhetőt nem kaptam, egy teljes játékot (Dungeons), de azt is cseréltem szénre, amiből semmi sem jött össze.
Viszont lenti kuponok már nincsenek meg, hanem van egy -50% Trine és 3db szenem. Meg még lesz jobb esetben 3 achim, ami 3 szenet fog adni.

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Vissza

Fórumszabályzat