28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

L.A. Noire - még nincs döntés a folytatásról (Hírek)



Írd ide hozzászólásod:

balays82
balays82 [14276]
Mármint véleményed szerint hülyeség. Mert azért vagyunk egy páran, akik szerint a tavalyi év egyik legjobb játéka.
en vagyok az
en vagyok az [138]
jobb is hogy a gta-at csinaljak mint azt a hulyeseget

Vissza

Fórumszabályzat