28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

576KByte



Írd ide hozzászólásod:

liquid<576>
liquid<576> [53]
Azért, hogy más legyen, mint a többieknél.
Apró kis marhaság, imho nem néz ki rosszul.

Sebezhetetelen: legalább a nevét írd le helyesen, ha már ilyen szépen kultúráltan lefaszozod. Reiker.

ps: CD és ennek megfeleően emelt ár januártól lesz, a jelenlegi szám még (természetesen) a régi jó hétszázsok kopejkáért vásárolható meg.
Bugs Bunny
Bugs Bunny [1541]
egyet mondj meg nekem Liquid:::MIÉRT KELL BETŰKKEL ÍRNI A LAPSZÁMOT???

Vissza

Fórumszabályzat