28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

576KByte



Írd ide hozzászólásod:

liquid<576>
liquid<576> [53]
Kösz a véleményt.
A múltkori bevezető, hmmm. A "Jégermájszteres"... Reiker apó ilyen, szeretné, ha néha kicsit eggyütt gondolkodna vele az olvasó - a múltkori talán kicsit túlzottan "gondolkodósra" sikerült.
A lap továbbra is a játékokról szól - egy esetleges (!) HW rovatot is csak akkor indítunk be, ha közvetlenül a gamer-témához tudjuk kapcsolni az ott leírtakat, eszünk ágában sincsen mobiltelcsikről ,meg hasonló huncutságokról értekezni - arra vannak nagyon jó szakirányú magazinok.
RatBaG
RatBaG [6377]
Kicsit megerőltetem magam, hogy hozzászóljak az "új" 576-hoz....

Előzményekről annyit hogy 96 óta veszem.... és januárban jár le az előfizetésem =
Nekem tetszik úgy egészében ez a mostani design tényleg javulunk. Néha az tűnik fel hogy "bonyolultan" fogalmaznak a cikkírók, mint valami irodalmár magazinban = .... vagy csak az én agyam túl rövid. Mondjuk attól a múltkori bevezetőtől kicsit elment a kedvem. Most perpillanat a felállás se tiszta szal elnézést liquid. Annak viszont örülök hogy van aki "figyel" ránk = Ez a 10es pontozás valahogy csípi a szemem, nemtom megszokni, de ez az én gondom.
A hardware rovat szerintem nem kéne mivel akkor ti is letérnétek a könnyebb útra.... van erre egy csokor más újság. Az 576 az legyen 576, vagyis színtiszta JÁTÉK!!!!
Lassan átmegyek ilyen Csevi Light-ba, szóval fine.... sok sikert!!!

"Not everyone likes metal... FUCK THEM!!!" - Fat Ed

Vissza

Fórumszabályzat