A múltkori bevezető, hmmm.
A "Jégermájszteres"...
Reiker apó ilyen, szeretné, ha néha kicsit eggyütt gondolkodna vele az olvasó - a múltkori talán kicsit túlzottan "gondolkodósra" sikerült.
A lap továbbra is a játékokról szól - egy esetleges (!) HW rovatot is csak akkor indítunk be, ha közvetlenül a gamer-témához tudjuk kapcsolni az ott leírtakat, eszünk ágában sincsen mobiltelcsikről ,meg hasonló huncutságokról értekezni - arra vannak nagyon jó szakirányú magazinok.
.... vagy csak az én agyam túl rövid. Mondjuk attól a múltkori bevezetőtől kicsit elment a kedvem. Most perpillanat a felállás se tiszta szal elnézést liquid. Annak viszont örülök hogy van aki "figyel" ránk =
Ez a 10es pontozás valahogy csípi a szemem, nemtom megszokni, de ez az én gondom.
