sztem most erdemes megvenni,mert megint novekedesnek indulta szinvonal(mondom CoVboy mestert nem kozeliti meg,de ha jol latom nem is nagyon akarja,mas stilusu lett az ujsag!)
szerintem az 576 au utóbbi időben borzalmasan leromlottt.
Igaz a legutóbbi számát nem láttam de nem is csigázott fel sajnos.
Előfizetö voltam elpttempedog rendszeresen vetten a lapot de visszanézve sajnálom, azzt ami a valamikori kedvenc újságommal történt.