28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Walking Dead (játék)



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
KEGYETLEN JÓ LETT!!! Csak egy fél órácskára volt időm, mert most rohannom kell, de hihetetlen hangulatos! Nagyon régóta vágytam már egy ilyen kaland-horror játékra, és ráadásul ez a grafikai stílus is nagyon passzol hozzá! Kíváncsi leszek hogy alakul a történet, és milyen hatással lesznek a folytatásra a döntéseim.

Vissza

Fórumszabályzat