28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

The Walking Dead (játék)



Írd ide hozzászólásod:

Peace
Peace [28897]
Ez baromi jó volt, régen élveztem játékot ennyire!!! Nem is igazán játék, mert olyan mintha egy komoly dráma szereplője lennék, hihetetlen jó ötlet, és remek kivitelezés! Nagyon várom a második epizódot, rendesen felcsigáztak az előzetessel!

Vissza

Fórumszabályzat