28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

576KByte



Írd ide hozzászólásod:

liquid<576>
liquid<576> [53]
A cd mellékletet nem kmm csinálja, hanem a cédényomó gépsor.
Azon nincs mit "csinálni", teljes játék, ráégetik a korongra, és kész.
Lehet, hogy sokan álltak ki régebben a cédé melléklet "ellen" - de az akkor volt. Jelenleg az olvasók nagy többsége full gémet akar a lap mellé - akkor azt adunk. Lásd az alábbi eszmefuttatásomat az izesített kotongumiről és a péniszgyűrűről, semmi jónak nem leszünk az elrontói.
[HUN]isti
[HUN]isti [21]
hát tudjátok a cd melléklet az igazi 576 halála

Hány föszeri állt ki a nocd mellet erre most kész.
Hát asnnyi atradíciónbajk meg a multnak.
De a cd-t legalább kmm csinálja.
Bugs Bunny
Bugs Bunny [1541]
eddig is érdemes volt...különben megvetted az e-havit?
HTB
HTB [4144]
sztem most erdemes megvenni,mert megint novekedesnek indulta szinvonal(mondom CoVboy mestert nem kozeliti meg,de ha jol latom nem is nagyon akarja,mas stilusu lett az ujsag!)

Just another freak in the freak kingdom

[HUN]isti
[HUN]isti [21]
szerintem az 576 au utóbbi időben borzalmasan leromlottt.
Igaz a legutóbbi számát nem láttam de nem is csigázott fel sajnos.
Előfizetö voltam elpttempedog rendszeresen vetten a lapot de visszanézve sajnálom, azzt ami a valamikori kedvenc újságommal történt.

Vissza

Fórumszabályzat