28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

576KByte



Írd ide hozzászólásod:

HoriG
HoriG [2557]
Én már jórég nem veszek újságot. Anno is csak az 576 létezett számomra. De a "Megbűnhödte már e nép a múltat, s jövendőt" *** az 576 bukása -topic óta már az sem volt a régi. Így felhagtam az újságolvasással. Úgyis itt volt a net. Most kiváncsi lennék rá milyen. De 1200HUF -t meg sajnálok rá.

Sir, you're a confirmed newt!

Vissza

Fórumszabályzat