28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

576KByte



Írd ide hozzászólásod:

xeLaR
xeLaR [4247]
Na jó...
Legutóbbi írásom szinte az új 576KByte előtt írtam. Csalódtam az újságban. POZITÍVAN!!!(hihetetlen miket tudok) Az új 576 előrelépés az előzőekhez képest. A bevezető végre érthető. Összességben az újság vicces, hangulatos. Dizánj...elmegy...(ne legyek már ennyire jószívű Igaz vannak benne kisebb, aranyos hibák mint pl.:
Szép Karácsonyt, Boldog Új Esztendőt kíván az 576 Team nevében: az 576 Team
Na akkor hogy van? 576 Team nevében elköszön az 576 Team?
Na...az 576KByte decemberi száma király! Csak így tovább!
Kellemes Ünnepeket kívánok az 576 Team-nek!!

-ReLax- Everything you know is wrong / black is white, up is down and short is long / and everything you thought was just so important / doesn't matter... -xeLaR-

Vissza

Fórumszabályzat