28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Brütal Legend (PC)



Írd ide hozzászólásod:

Morello
Morello [5412]
Szerintem nem is kérdés, hogy a játék elsősorban a metal fanokat célozza meg, és egy csomó insider poén köré épül. A kérdés az, hogy az a bizonyos "mindenki más" mennyire veszi a lapot vagy mennyire tudja magáénak érezni a játékélményt.
Várós nagyon, örülök a PC-s verziónak. Mondjuk igazából nagy csodát nem várok tőle, mert konzolon is nagyobb volt a füstje mint a lángja, de azért nem tudnám kihagyni
GustyX
GustyX [7048]
Én is pont ettől tartok picit. Teljesen úgy tűnik, hogy a játék elsősorban a metal fanokat célozz(t)a meg. Az egész játék arról szól, a környezet is, fegyverek, minijátékok, mind "metálosak"...

Sebaj, ennyi pénzért, meg maga a játékmenet/stílus miatt kötelező

Lehet én is előrendelem steamen.

De továbbra is Psychonauts folytatást akarock!!!!

http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról

Raistlin666
Raistlin666 [4860]
Marha jó hír, de azért a zenén kívül próbálj meg nem nagy elvárásokat támasztani.
Én azon lepődtem meg, hogy az eleje alapján sziporkázó humorra is számítottam. Erre a vége inkább volt drámaira véve. Mint játék 6/10 kb. Ha metál szerető az ember, na akkor 10/10.

Én főleg azért vagyok hálás a készítőknek, mert egy rakás új zenekart ismertem meg a segítségükkel...

UI:
És az intró/főmenü az egyik legzseniálisabb amit láttam eddig!

„Mindig első a kávé, aztán jöhet a radar!”

Dark Archon
Dark Archon [11835]
Talán senkinek sem kell bemutatni Jack Black-et, legalábbis, aki kicsit is szereti a metált. Az ő digitális másával mászkálhatunk a Brütal Legend-ben, ami most végre PC-re is elérkezett egy elővásárlási akció keretében! A játékban - többek közt - feltűnik Rob Halford és Ozzy Osbourne is.

Én be is zsákoltam a soundtrack-es verziót. A grafika nem tűnik nagy számnak, de amíg várunk a Darksiders 3-ra, addig királyság lesz Meg hát metál!

Dark Archon

Vissza

Fórumszabályzat