28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Hónap végén bejelentik a Battlefield 4-et? [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Germinator
Germinator [29908]
Szerintem azért még van hová fejlődni, persze az már kicsit sci-fi, de én várok még ilyen fotorealisztikus játékokra Már ami a grafikát illeti.

My father was brutally murdered last week, and it's only now that I can look back and laugh.

tomes
tomes [29]
Úgy érzem a játékipar a Battlefield 3-mal elérkezett egy mérföldkőhöz, ilyen a GTA 5 is, a grafika már nem tud nagyon hova fejlődni, akkor vajon mivel lesznek többek a következő év játékai?

Vissza

Fórumszabályzat