28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Jégkorong



Írd ide hozzászólásod:

daemoonhunter
daemoonhunter [1587]
Úgy gondolom hogy ennek a pofonnak most kellett jönnie, nem ért győzelmet az egész. Valahogy nem hibáztatom a fiatalokat, vagy az új felállást, elkönnyelműsködték a "nagyok" is. A lélektani előny mellett a koreaiak meg a nyakunkon is maradtak.
A továbbiakban sem számítok semmi jóra...
balays82
balays82 [14276]
Két nap után le kell számolni az A csoportos álmokkal, erre azért nem sokan számítottak. Úgy meg különösen fájó, hogy egy megnyert meccset sikerült elbukni.
daemoonhunter
daemoonhunter [1587]
...de előtte jött a realitás és közbeszólt
szbszig
szbszig [33649]
Megvan az első győzelem, 4-2 a britek ellen. Hétfőn simán kell verni a koreaiakat is, aztán szerdától jöhet a neheze...

Serbia is like Nokia: each year a new model, and it's getting smaller.

Vissza

Fórumszabályzat