28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Mirror's Edge Catalyst



Írd ide hozzászólásod:

Madrac
Madrac [4264]
Gondolom elvetettek a trilogia otletet es egy jatekban le akarjak rendezni az egeszet. Ha a reboot jelen esetben nem az "egyszerusitsuk le mig elveszik az ertelme es eredetisege" lesz akkor nincs veszve semmi.

Quoth the raven, `Nevermore.'

Vissza

Fórumszabályzat