28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Yourmom
Yourmom [528]
En csak egy DLC rol tudok a bf4 hez, a Chinatownt. Valoban rohadtul nagy geciseg hogy ahelyet hogy beletegyek a jatekba, kulon pre order bonuskent aruljak..
YuriLexandro
YuriLexandro [69]
Ez a BF4 az EA újabb pénzlehúzása, még csak októberben fog megjelenni de már van hozzá 2 (!!!!!!!!) DLC, ergo belerakhatnák az alapjátékba, de miért raknák ha plusz ezreket kaszálhatnak vele darabonként, komolyan e nevetséges. Anno a BF2-höz jött egy 1.5 Gb patch, abban egy új fegyver volt minden kasztnak, még vagy 4-5 pálya, arról nem is beszélve hogy modolható volt, és mégis hatalmas sikere volt. Ma még le sem csengett a BF3 de már tolják az arcunkba 4-et, és közel sincs akkora különbség a 3 és 4 között mint mondjuk a 2 és 3 közt Minden jel csak arra mutat, hogy ez egy újabb lehúzás, bf3 feljavítva plusz néhány "újdonság", de legtöbbet már elsütötték valamelyik bf-ben csak most bf4 módban kapjuk meg pl commander mod... Gondolom majd itt is 1 hónapnyi játékkal már 18as ezredesek lehetünk és ha csak belépsz a játékba már kapsz 200 exclusive premium pontot, mert CSAK BELÉPTÉL, hogy azért a türelmetlen tizenévesek kedvére is tegyünk

Vissza

Fórumszabályzat