28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

Attak
Attak [450]
...esetleg említhetném a Bad Company 2-t. Nem is értem,mi a f@szé' nem folytatják...
LordMatteo
LordMatteo [29425]
...

Aki singleplayer miatt vesz Battlefield játékot, az a címét legyenszíves írja már le PM-ben nekem, százalékos jutalomért küldök hozzá csodalekvár-árusokat. Mert meg fogják venni azt is ezek alapján.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

Vissza

Fórumszabályzat