28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Ugyan nem tudom, kinek címezted a hozzászólásodat, de azért válaszolok.

Egyrészről igen, kaptunk két darab DLC-t az utolsó, 1.5-ös patchcsel, viszont minden kasztnak egy új fegyver, meg négy pálya? Mi a szarról beszélsz? Azért demagógiába ne menjünk már át.

A kultúrás turhát nem is értem, nem nézek én le senkit, maximum nem értek. Az, hogy a multiplayer milyen, vagy milyen nem, nem vitatom. Nem is minősítettem, ha visszaolvasol szépen, szótagolva. Viszont ami tény, és valóság, hogy anyagilag, üzleti szempontól a multiplayert gyártani éri meg, és pont. Semmi értelme a 'dehát csomóan megvennénk a singleplayer miatt' című hozzászólásoknak, ugyanis baromság.

A Bf2-ben nem volt ponthajhászat? Külön padd- és time szerverek, hogy meglegyen a 400 óra tankban, és társai?

Egyébként igen, nagyon jól látod, van egy győztes, és egy vesztes csapat minden MMOFPS-ben. Ez tényleg így van! Kiegyenlített, oda-vissza jellegű adok-kapok, amikor a ticketek fej-fej mellett pörögnek, egy játékban sem megszokottak. Főleg nem a BF3-ban, ahol a népszerű pályák páratlan zászló-elosztásúak, és a nyerő helyzet a campelés. Érzed, hogy milyen irreális dolgokat írtál a Bf3-ról? Nem a víz a hülye, ha a kiskacsa nem tud úszni...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

YuriLexandro
YuriLexandro [69]
Volt nagy méretű patch a BF2-höz, sőt olyan is amiben ingyen megkaptunk 2 kieget, de ha te valóban egy olyan nagy bf fan lennél akkor ezt tudnád, és ha még több kultúra szorult volna beléd, tudnád, hogy tisztelni kell más véleményét is nem lenézni ezért. Én egyetértek Gregmerch-el, valóban néha frusztráló a multiplayer, a sok kiskaput kereső játékossal, akik csak arra specializálódtak, hogy minél több fraget/pontot gyűjtsenek mindegy mennyire tiporva ezzel a játékélményt, és ezt még "skill"-nek hívják. A bf2-ben még nem volt ilyen szintű ponthajhászat, és ott valahogy élvezhetőbb csaták voltak, a bf3 jól néz ki, jók a hangok az effektek, a látvány, de nagyon nehéz egy olyan szervert találni ami valóban kiegyenlített és izgalmas, többnyire az megy hogy van a vesztes csapat és a győztes, a vesztesek közül vagy átváltanak a másik csapatba ha tudnak ha nem akkor lelépnek.
Igen tudom hogy régen is voltak "dlc"-k, kiegészítők voltak akkoriban, és jóval több munka állt mögöttük és tartalmasabbak voltak, nem pedig 3 havonta csaptak össze valamit "ha már beígértük" alapon.

Vissza

Fórumszabályzat