Egyrészről igen, kaptunk két darab DLC-t az utolsó, 1.5-ös patchcsel, viszont minden kasztnak egy új fegyver, meg négy pálya? Mi a szarról beszélsz?
Azért demagógiába ne menjünk már át.
A kultúrás turhát nem is értem, nem nézek én le senkit, maximum nem értek. Az, hogy a multiplayer milyen, vagy milyen nem, nem vitatom. Nem is minősítettem, ha visszaolvasol szépen, szótagolva. Viszont ami tény, és valóság, hogy anyagilag, üzleti szempontól a multiplayert gyártani éri meg, és pont. Semmi értelme a 'dehát csomóan megvennénk a singleplayer miatt' című hozzászólásoknak, ugyanis baromság.
A Bf2-ben nem volt ponthajhászat?
Külön padd- és time szerverek, hogy meglegyen a 400 óra tankban, és társai?
Egyébként igen, nagyon jól látod, van egy győztes, és egy vesztes csapat minden MMOFPS-ben. Ez tényleg így van! Kiegyenlített, oda-vissza jellegű adok-kapok, amikor a ticketek fej-fej mellett pörögnek, egy játékban sem megszokottak. Főleg nem a BF3-ban, ahol a népszerű pályák páratlan zászló-elosztásúak, és a nyerő helyzet a campelés. Érzed, hogy milyen irreális dolgokat írtál a Bf3-ról? Nem a víz a hülye, ha a kiskacsa nem tud úszni...
A kibaszás társas játék, sose feledd.