28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

YuriLexandro
YuriLexandro [69]
Leírtam a véleményem, de egy ilyen alul iskolázott, kulturálatlan emberrel nem fogok vitába szállni. Igen ilyenkor szokott az lenni hogy én biztos gyáva vagyok egy vitához, amit természetesen én kezdtem, de miért vitáznék az interneten egy olyan emberrel akit nem is ismerek, biztos neked lehet csak így megy, de ebben én már nem veszek részt, na írd be gyorsan a következő leminősítő hozzászólásod aztán nyugodj meg. Majd erre is jön, hogy "nem én minősítettelek le hanem TE, TE kezdted nem én..." ne gyerekeskedjünk már, rólad is látszik hogy ugyanaz a hardcore gamer vagy akik elrontják a BF sorozat hangulatát, de rajta mond csak meg a magadét, hisz ez az internet itt bármit megtehetsz

Vissza

Fórumszabályzat