Még mindig nem árultad el, milyen patchről beszéltél Bf2 esetében, meg úgy egyáltalában, semmire nem reagáltál, amit ONtopik írtam.A kibaszás társas játék, sose feledd.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Még mindig nem árultad el, milyen patchről beszéltél Bf2 esetében, meg úgy egyáltalában, semmire nem reagáltál, amit ONtopik írtam.A kibaszás társas játék, sose feledd.