28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

LordMatteo
LordMatteo [29425]
Tanulj már meg válaszolni, ha ennyire írni akarsz ide. Még mindig nem árultad el, milyen patchről beszéltél Bf2 esetében, meg úgy egyáltalában, semmire nem reagáltál, amit ONtopik írtam.

A kibaszás társas játék, sose feledd.

YuriLexandro
YuriLexandro [69]
Azt hiszem az eddigi hozzászólásaid mindent elárulnak rólad, szóval fölösleges tovább koptatni rád a billentyűzetet. Írjad csak tovább az alpári hozzászólásaidat, ezzel csak magadat minősíted.

Vissza

Fórumszabályzat