28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Csajozás!!!:) - csajok és pasik



Írd ide hozzászólásod:

Pyrogate
Pyrogate [21956]
hát így végülis van esélyed

Szenvedély nélkül a foci halott.

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Azt meg elfelejtettem leírni, hogy anno úgy ismertem meg őt, hogy sítáborban voltam húgomék sulijából, aztán ott ismerkedtem meg vele. Egész jól alakult a dolog, de akkor is csak az az egy probléma volt, hogy már együtt volt a sráccal 17 hónapja. Persze akkor miattam szakítottak, mert a sítáborban együtt aludtunk, meg sülve-főve együtt voltunk, a sítábor után is randizgattunk minden nap suli után, voltunk együtt moziban meg bulizni is, szóval akkor egész jól alakult. Bár aztán akkor végül úgy döntött, hogy végül a sráccal marad, aztán így voltak együtt 6 évet meg még valamennyit. Nem tudom, hogy ezek alapján milyen megvilágításba kerül a sztorim.
RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Igyekszem figyelni. Próbálom nem hamis gondolatokba ámítani magamat, ezért mondom, hogy próbáltam figyelembe venni a tényezőket. Eddig is 80%-ban ő keresett engem, a maradékban meg én őt, de eddig úgy fest ez a tegnapi találka jól sikerült. Majd egy esetleges legközelebbi alkalommal már okosabb leszek, egyenlőre túl sok dolgot nem igazán lehet leszűrni az eddigiekből, azon kívül, hogy tudtommal jól érezte magát, ami első lépésként több mint siker.
LordMatteo
LordMatteo [29456]
Phú, 6 éves kapcsolat, 1 hónapja vége. Én a helyedben azért vigyáznék, hogy (akármilyen jóindulatú, meg helyes, meg kedves) tudattalanul se pótlékot, figyelem-elterelőt keressen Benned. Bár, ha ez nem gond...

A kibaszás társas játék, sose feledd.

RAI*DEN
RAI*DEN [3086]
Régen nagy sikernek örvendtek a csajos történeteim, és mivel épp egy amolyan randiféleségen vagyok túl a tegnapi nappal, gondoltam mesélek egyet.

Történt, hogy 1-2 hete lájkoltam facebookon egyik régi csajismerősöm új profilképét, és amikor gépnél volt, egyből meg is keresett chaten. Azóta kb minden nap beszéltünk így, meg elmesélte, hogy mik történtek vele az elmúlt években(kb 5 év). Elmesélte, hogy véget ért a 6 éves kapcsolata, dolgozik meg ilyenek, meg sok másról is beszélgettünk. Aztán történt, hogy feldobtam neki, hogy valamikor találkozhatnánk. Örömmel vette ezt a találka dolgot és végülis 1 hét alatt összehoztuk miután végeztem a vizsgáimmal pesten és hazajöttem.

Szóval rövidre fogva, tegnap találkoztunk itt Győrben az Árkádban. Mikor találkoztunk rögtön mondta, hogy tudja, hogy mit felejtett el. Elfelejtett magassarkút venni, mert elfelejtette, hogy milyen magas is vagyok(ő 170cm környéke én meg valamivel több vagyok mint 190cm ). Körbejártuk 2-szer a 2 szintet, majd bementünk a Calzedoniába, hogy vegyen egy másik bikinifelsőt is magának, amit nekem kellett zsűrizni és áldásomat is adtam rá, hogy nyugodtan megveheti, passzolni fog a meglévő darabhoz. Miután megvette, leültünk dumálgatni mindenféle dolgokról, filmekről, meg, hogy milyen filmet szeretne megnézni a moziban(van egy olyan érzésem, hogy engem szeretne elhívni rá, de a megérzéseket most hagyjuk...). Míg beszélgettünk, feldobtam neki, hogy mit szólna egy ebédhez. Mosolyogva igent mondott, és mondtam neki, hogy akkor elviszem őt egy helyre. Kérdezte hova, én meg csak annyit mondtam, hogy be a belvárosba . Kimentünk a parkolóba, elvittem őt kocsival, majd a belvárosba érve leparkoltam és elindultunk. Nem igazán nyomultam rá, de mindenképp próbáltam pozitív benyomásokat kelteni benne, ami ahogy észrevettem, sikerült is, végig mosolygós volt, és nagyon jókat nevetettem a poénokon amikkel megbombáztam . Persze igyekeztem nem erőltetett lenni, és szerintem maximálisan teljesítettem ezt a kitűzött szempontot, szóval szerintem ebből a szempontból jól vizsgáztam.

Sétálva a sétáló utcán kicsit zavarba estem, mert jómagam is rég jártam arrafelé, így kicsit elbizonytalanodtam mikor odaértünk az étteremhez, mert kicsit átalakult így nyárra az étterem. A Patioba vittem őt(győriek ismerik, egész jó kis pofás hely), és van ilyen teraszos kiülős helye, de inkább bementem vele, és felmentünk az emeletre, és kértem egy asztalt 2 személyre. Beültünk, megebédeltünk, természetesen én fizettem mindent. Mondtam neki, hogy azért idehoztam őt, mert mesélte, hogy találkánk után munkahelyi kertipartira megy, ahol kemencében sült pizza meg egyéb ételek kerülnek majd terítékre, és nem láttam túl jó ötletnek, hogy elvigyem egy pizzériába, ahol Győr legjobb pizzáját adják(persze ezt saját szájíz után mondom csak), és mondtam neki, egy esetleges legközelebbi alkalommal elmehetünk oda is. Ő elmosolyodott ezen és mondta, hogy nyugodtan mehettünk volna oda is, de akkor majd legközelebb elemhetünk oda is . Ebéd után megkérdeztem, hogy esetleg lenne-e kedve egy fagyihoz, de azt mondta, hogy nagyon jól lakott, ezért most nem, de inkább legközelebb, mert nagyon szereti a fagyit. Végülis abban maradtunk, hogy legközelebb elemgyünk ezekre a helyekre, mást még nem beszéltünk meg, csak hát legyen már következő alkalom ugye .

Ebéd után sétáltunk egy nagyot, visszamentünk a kocsimhoz, visszamentünk az Árkádhoz, és elkísértem a kocsijához. Ott még beszélgettünk egy darabig, és kb ennyi történt össz-vissz. Beszéltünk egy picit azóta és mesélte, hogy igen jól telt a napja,a kertiparti is igen jó volt. Amit mondtam neki, hogy esetleg a jövő héten ha ráér, vasárnap is összefuthatnánk miután hazaértem Balatonról. Nem volt ellene kifogása, de egyenlőre nem kőbevésett az időpont. Remélem, hogy sínen vagyok, és minden oké a dolgot illetően, mert igazán rámférne már egy kapcsolat. Amit leszögeznék, hogy azért nem kíséreltem megcsókolni, mert valamivel több mint 1 hónapja szakított, és nem igazán akarok befuccsolni ezzel a dologgal, hogy túl korán lépjek. Lehet, hogy túl korai volt őt elhívni, de ezt csak a találkozáskor volt alkalmam megkérdezni, hogy mikor is lett vége egész pontosan a kapcsolatának.

Mégegyszer is, úgy érzem, nagyon jól sikerült ez a találkozás, és kíváncsi vagyok mi lesz a folytatásban

Vissza

Fórumszabályzat