Iszonyatosan konzolosan mozog az összes eddig kiadott bf4 videó, és nem mellesleg elég elborult előrejelzések láttak napvilágot a gépigényeket illetően kép itt
Na vajon miért? Biztosan nem azért, hogy a sok pénzes hülye egyből vásároljon új PC-t a Bf4 miatt...
A fenti adatokat ha nem is kettővel, de lehet szorozgatni, ugyanez volt bf3-nál is.
A kibaszás társas játék, sose feledd.