Nem találom a videókártyámat a táblázaton az gáz?
Illetve igen, de nagyon kieshettem a pikszisből mert nekem Nvidia 7950 Gt-m van...most meg radeon hd 7970-t látok...
Ez gondolom elírás, vagy ilyen időtálló lenne a VGA-m, vagy időviharba kerültem és az amd megvette az nvidiát, vagy mi van??
?
Minden ellenállás hasztalan! 8-)