Van még a Second Assault, egy egyelőre XBOX-ra szánt DLC, tartalma még ismeretlen. Pletykálják amúgy, hogy Metro és még egy pályát áthoznak a BF3-ból ebben a DLC-ben.
Szvsz a CoD is multiorientált, de a kampánya is kifejezetten jó. Miért ne lehetne elvárni egy BF-től is hogy jó legyen a kampánya? BF3 után nem fűzök sok reményt hozzá, de hátha.
Egyedül is élvezetes a multi, sosem toltam mással komolyan, úgy meg hogy kommunikáltunk is....
Bad Company kellene folytatniuk, nem kiadni egy új BF3 DLC-t.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról