Rts az még nagyobb vicc, szót sem érdemel.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Ahhh miert pont a metrot, annyit jatszottam a betaval hogy mostmar ra se birok nezni arra a palyara.x) En is egyedul toltam oket egy ideig meg mindig egyedul tolom neha, de mit mondjak hogyha csapatal jatszasz akkor tenleg meg a leg unalmasabb szervereken is jol el lehet lenni.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
Minden jel csak arra mutat, hogy ez egy újabb lehúzás, bf3 feljavítva plusz néhány "újdonság", de legtöbbet már elsütötték valamelyik bf-ben csak most bf4 módban kapjuk meg pl commander mod... Gondolom majd itt is 1 hónapnyi játékkal már 18as ezredesek lehetünk és ha csak belépsz a játékba már kapsz 200 exclusive premium pontot, mert CSAK BELÉPTÉL, hogy azért a türelmetlen tizenévesek kedvére is tegyünk 