Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Battlefield 4 egyjátékos mód hírek [hozzászólások]
A haver boxan szinten ki probaltam a l4d2-t, es bar a vege fele eleg jol bele jottem, kozel sem volt olyan jo mint pc n.
Játéka válogatja amúgy, én is falra másztam mikor először volt szerencsém a Left4Dead 2-höz haverom boxán.. Ki az az elmebeteg állat aki egy ilyen pörögs tempójú játékot megálmod kontrollerre... Mert egy előre agyon scriptelt akármi, ami lassabb az még elmegy, de nem minden... Szóval nem mondom hogy rossz ötlet, de tényleg nem passzol össze mindennel.
Rts az még nagyobb vicc, szót sem érdemel.
Rts az még nagyobb vicc, szót sem érdemel.
“If you want something you've never had You must be willing to do something you've never done.”
Tényleg nem tudod miről beszéltem
Mutatom inkább nem cséplem a szót:
A konzol és az egér közötti ... reakcióidő nagy, illetve az életszerütlen kamera mozgása
Mutatom inkább nem cséplem a szót:
A konzol és az egér közötti ... reakcióidő nagy, illetve az életszerütlen kamera mozgása
Minden ellenállás hasztalan! 8-)
Jah, kosz ezt eddig nem is tudtam.
Ahhh miert pont a metrot, annyit jatszottam a betaval hogy mostmar ra se birok nezni arra a palyara.x) En is egyedul toltam oket egy ideig meg mindig egyedul tolom neha, de mit mondjak hogyha csapatal jatszasz akkor tenleg meg a leg unalmasabb szervereken is jol el lehet lenni.
@Kolin Mekré: Nem tudom mirol beszelsz, kontroleren ugyanugy lehet horizontalisan es vertikalisan celozni egy idoben, mint az egerel.
Ahhh miert pont a metrot, annyit jatszottam a betaval hogy mostmar ra se birok nezni arra a palyara.x) En is egyedul toltam oket egy ideig meg mindig egyedul tolom neha, de mit mondjak hogyha csapatal jatszasz akkor tenleg meg a leg unalmasabb szervereken is jol el lehet lenni.
@Kolin Mekré: Nem tudom mirol beszelsz, kontroleren ugyanugy lehet horizontalisan es vertikalisan celozni egy idoben, mint az egerel.
Van még a Second Assault, egy egyelőre XBOX-ra szánt DLC, tartalma még ismeretlen. Pletykálják amúgy, hogy Metro és még egy pályát áthoznak a BF3-ból ebben a DLC-ben.
Szvsz a CoD is multiorientált, de a kampánya is kifejezetten jó. Miért ne lehetne elvárni egy BF-től is hogy jó legyen a kampánya? BF3 után nem fűzök sok reményt hozzá, de hátha.
Egyedül is élvezetes a multi, sosem toltam mással komolyan, úgy meg hogy kommunikáltunk is....
Bad Company kellene folytatniuk, nem kiadni egy új BF3 DLC-t.
Szvsz a CoD is multiorientált, de a kampánya is kifejezetten jó. Miért ne lehetne elvárni egy BF-től is hogy jó legyen a kampánya? BF3 után nem fűzök sok reményt hozzá, de hátha.
Egyedül is élvezetes a multi, sosem toltam mással komolyan, úgy meg hogy kommunikáltunk is....
Bad Company kellene folytatniuk, nem kiadni egy új BF3 DLC-t.
http://gustyx.web4.hu - saját véleméyeim, tapasztalataim játékokról
En csak egy DLC rol tudok a bf4 hez, a Chinatownt. Valoban rohadtul nagy geciseg hogy ahelyet hogy beletegyek a jatekba, kulon pre order bonuskent aruljak..
Ez a BF4 az EA újabb pénzlehúzása, még csak októberben fog megjelenni de már van hozzá 2 (!!!!!!!!) DLC, ergo belerakhatnák az alapjátékba, de miért raknák ha plusz ezreket kaszálhatnak vele darabonként, komolyan e nevetséges. Anno a BF2-höz jött egy 1.5 Gb patch, abban egy új fegyver volt minden kasztnak, még vagy 4-5 pálya, arról nem is beszélve hogy modolható volt, és mégis hatalmas sikere volt. Ma még le sem csengett a BF3 de már tolják az arcunkba 4-et, és közel sincs akkora különbség a 3 és 4 között mint mondjuk a 2 és 3 közt
Minden jel csak arra mutat, hogy ez egy újabb lehúzás, bf3 feljavítva plusz néhány "újdonság", de legtöbbet már elsütötték valamelyik bf-ben csak most bf4 módban kapjuk meg pl commander mod... Gondolom majd itt is 1 hónapnyi játékkal már 18as ezredesek lehetünk és ha csak belépsz a játékba már kapsz 200 exclusive premium pontot, mert CSAK BELÉPTÉL, hogy azért a türelmetlen tizenévesek kedvére is tegyünk 
Minden jel csak arra mutat, hogy ez egy újabb lehúzás, bf3 feljavítva plusz néhány "újdonság", de legtöbbet már elsütötték valamelyik bf-ben csak most bf4 módban kapjuk meg pl commander mod... Gondolom majd itt is 1 hónapnyi játékkal már 18as ezredesek lehetünk és ha csak belépsz a játékba már kapsz 200 exclusive premium pontot, mert CSAK BELÉPTÉL, hogy azért a türelmetlen tizenévesek kedvére is tegyünk 
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 3. Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről
- 4. Stílusos grafikát és körökre osztott taktikus harcokat ígér az Expeditions: Samurai, amelyben az első európai szamurájjá válhatunk
- 5. Gothic 1 Remake teszt – A király új ruhája?
Legfrissebb fórumtémák
- 14:07
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [9]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
- 12:13
- Ököllel a cyberpunk rengetegben – Minden, amit eddig tudunk a Stellar Blade: Blood Rainről [hozzászólások] [4]
- 16:46
- Elhunyt... [2779]