28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Lucasfilm játékok a GoG-on [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

DervisHUN
DervisHUN [208]
Óóó a Jedi Academyvel én is sokat játszottam, főleg online. Csak nekem a Kotor előbb volt meg, de most rákerestem és tényleg 3 hónappal öregebb a JA.Szóval ezek az X wing-es játékok maradtak ki meg a jedi outkast. Utána már mind megvolt.
ivanova36
ivanova36 [1321]
DervisHUN: a Jedi Academy-t javaslom még a Kotor előtti időszakból, illetve más stílust képviselő X-wing Alliances-t és a Rouge Squadron-t

Vissza

Fórumszabályzat