28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]



Írd ide hozzászólásod:

SolidSnakeGH
SolidSnakeGH [806]
Hát nem tudom. Minden évben alapból vannak ilyen előfizetői lehetőségek, ezzel a fogással azonban max. toborozhattak néhány új előfizetőt, aki hajlandó x összegben egyfajta "lottószelvényt" venni (megjegyzem ugyanez az elv érvényesült a tavaly év végi PS Magyarországos egyik játéknál, csak ott nem újság előfizetésre ruháztál be a nyeremény érdekében, hanem egy tetszőleges PS perifériára). Hogy a tényleges különbözetet hogyan számítják (új/régi tagok aránya), az is rejtély, plusz magára a jótékony célra való felajánlást valahogy ebben az értékesítési modellben nem látom.
thri77
thri77 [652]
Okosan csinálják, összekalapozzák az árát. Lehet jótékony célra ajánlják majd fel.
Dino
Dino [6086]
Bandi094: A legnagyobb konkurensük is ugyanezt csinálja.
Bandi094
Bandi094 [159]
Eddig az önpromózós nyereményjátékon voltak felháborodva sokan. A PC Guru túl szárnyalta ezeket az oldalakat, és a szerintem eddigi legpofátlanabb ötlettel álltak elő.
"A nyereményjátékban való részvételhez kizárólag egy dologra van szükség: aktív PC Guru magazin előfizetésre."

Vissza

Fórumszabályzat