Nekem sem annyira szimpi ez a modell, előfizetéssel inkább adjanak valami ingyen cuccot, játékot, akármit, a nyereményjáték meg legyen külön téma. Ha meg a régi előfizetőknek, tagoknak akarnak kedvezni, arra is vannak más módszerek. Nem írok oldalnvet, nehogy reklám legyen, de ahol mostanában szintén sorsoltak évfordulós gépet, ott úgy oldották meg, hogy a régóta jelen lévő és aktív tagok közül lehetett jelentkezni csak. Új szerencselovagoknak (mint amilyen én is vagyok itt
nem osztottak lapot. Azt kell mondjam, hogy korrekt, mivel az volt a cél, hogy a törzsgárdának akartak kedvezni. Ezzel együtt örülök, hogy itt nincsenek kizárva az újoncok sem, mert így én is részt tudok venni.
