xDFórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Bár veletek lenne kiszúrás, de én kifejezetten tudnám értékelni, ha csak a törzsréteg nyerhetné meg az aktuális nyereményt
xD
xDOsztom, ugyanezek az érzéseim.
Dino: Ilyen változásnak én sem feltétlen örülnék már menet közben, most hogy ennyit foglalkoztam vele. Ha viszont valóban sok régit idegesít, lehetne esetleg szigorúbb moderáció. Ha valakire meg mondjuk háromszor rápirítanak, akkor mehetne egy kisebb pihenőre. Valami ilyet tudok elképzelni.
Ha esetleg olyan változás lenne, hogy ne kommentszám döntsön holtversenynél, hanem valami tudás alapú dolog, akkor szó nélkül belemennék.
DervisHUN: Igen, de erre írtam, hogy máshol más volt a cél, ott az volt lényeges, hogy a törzsolvasókat jutalmazzák.
Dino: Ilyen változásnak én sem feltétlen örülnék már menet közben, most hogy ennyit foglalkoztam vele. Ha viszont valóban sok régit idegesít, lehetne esetleg szigorúbb moderáció. Ha valakire meg mondjuk háromszor rápirítanak, akkor mehetne egy kisebb pihenőre. Valami ilyet tudok elképzelni.
Ha esetleg olyan változás lenne, hogy ne kommentszám döntsön holtversenynél, hanem valami tudás alapú dolog, akkor szó nélkül belemennék.
DervisHUN: Igen, de erre írtam, hogy máshol más volt a cél, ott az volt lényeges, hogy a törzsolvasókat jutalmazzák.
Túlzottan én nem rajongok a mostani formáért, hogy mondhatni "kényszerből", de kommentelek mindenhova, ahova csak tudok, és tudok értelmeset hozzászólni. Ezzel néha csak az a baj, hogy offtopic témák is bőven születnek ezáltal.
DervisHUN: "Szóval ezzel ennyi a bibi, hogy valamit fel kell ajánlaniuk, hogy itt pár ember tolongjon minden hírnél." - a helyzet pont ennek a fordítottja, ugyanis a Sony ajánlotta fel számunkra, hogy sorsoljunk ki olvasóink között egy PS4-et, mi találhattuk ki a feltételeket. És ahogy azt már többször leírtam, az volt a cél, hogy egyrészt olyan kapja a gépet, aki tényleg hajlandó sokat tenni érte, másrészt lehetőleg értékelje is a nyereményt. Így alakult ki a mostani játék ötlete. Az, hogy döntetlen esetén a hozzászólásszám számítson, kb. kényszermegoldás volt, nem volt igazából jobb ötletünk. (A hozadékának mondjuk természetesen örülünk, meg annak is, hogy többségében értelmes párbeszéd folyik, nem 1-2 szavas hozzászólások.)
Őszintén szólva szívesen finomítanék egy kicsit ezen, csak nem tudom, hogy azt a többség hogyan fogadná. Mondjuk olyan ötlettel, hogy az egyik döntős random kerülne, függetlenül a hozzászólások száma alapján? (Csak aztán ezért meg a harmadik helyezett lehet morcos esetleg, nem tudom, mennyire lenne szerencsés most változtatni.)
Őszintén szólva szívesen finomítanék egy kicsit ezen, csak nem tudom, hogy azt a többség hogyan fogadná. Mondjuk olyan ötlettel, hogy az egyik döntős random kerülne, függetlenül a hozzászólások száma alapján? (Csak aztán ezért meg a harmadik helyezett lehet morcos esetleg, nem tudom, mennyire lenne szerencsés most változtatni.)
Ha ki lennének zárva az újoncok, akkor maga a cél veszne el( hogy népszerűsítsék a weboldalt a játék segítségével), mert nem jönnének új emberek és nem nőne a nézettség
Szóval ezzel ennyi a bibi, hogy valamit fel kell ajánlaniuk, hogy itt pár ember tolongjon minden hírnél 
Szóval ezzel ennyi a bibi, hogy valamit fel kell ajánlaniuk, hogy itt pár ember tolongjon minden hírnél 
A jótékonykodás csak vicc volt, azért nem látod benne.
Nekem sem annyira szimpi ez a modell, előfizetéssel inkább adjanak valami ingyen cuccot, játékot, akármit, a nyereményjáték meg legyen külön téma. Ha meg a régi előfizetőknek, tagoknak akarnak kedvezni, arra is vannak más módszerek. Nem írok oldalnvet, nehogy reklám legyen, de ahol mostanában szintén sorsoltak évfordulós gépet, ott úgy oldották meg, hogy a régóta jelen lévő és aktív tagok közül lehetett jelentkezni csak. Új szerencselovagoknak (mint amilyen én is vagyok itt
nem osztottak lapot. Azt kell mondjam, hogy korrekt, mivel az volt a cél, hogy a törzsgárdának akartak kedvezni. Ezzel együtt örülök, hogy itt nincsenek kizárva az újoncok sem, mert így én is részt tudok venni.
Nekem sem annyira szimpi ez a modell, előfizetéssel inkább adjanak valami ingyen cuccot, játékot, akármit, a nyereményjáték meg legyen külön téma. Ha meg a régi előfizetőknek, tagoknak akarnak kedvezni, arra is vannak más módszerek. Nem írok oldalnvet, nehogy reklám legyen, de ahol mostanában szintén sorsoltak évfordulós gépet, ott úgy oldották meg, hogy a régóta jelen lévő és aktív tagok közül lehetett jelentkezni csak. Új szerencselovagoknak (mint amilyen én is vagyok itt
nem osztottak lapot. Azt kell mondjam, hogy korrekt, mivel az volt a cél, hogy a törzsgárdának akartak kedvezni. Ezzel együtt örülök, hogy itt nincsenek kizárva az újoncok sem, mert így én is részt tudok venni.Hát nem tudom. Minden évben alapból vannak ilyen előfizetői lehetőségek, ezzel a fogással azonban max. toborozhattak néhány új előfizetőt, aki hajlandó x összegben egyfajta "lottószelvényt" venni (megjegyzem ugyanez az elv érvényesült a tavaly év végi PS Magyarországos egyik játéknál, csak ott nem újság előfizetésre ruháztál be a nyeremény érdekében, hanem egy tetszőleges PS perifériára). Hogy a tényleges különbözetet hogyan számítják (új/régi tagok aránya), az is rejtély, plusz magára a jótékony célra való felajánlást valahogy ebben az értékesítési modellben nem látom.
Okosan csinálják, összekalapozzák az árát. Lehet jótékony célra ajánlják majd fel. 

Bandi094: A legnagyobb konkurensük is ugyanezt csinálja. 

Eddig az önpromózós nyereményjátékon voltak felháborodva sokan. A PC Guru túl szárnyalta ezeket az oldalakat, és a szerintem eddigi legpofátlanabb ötlettel álltak elő.
"A nyereményjátékban való részvételhez kizárólag egy dologra van szükség: aktív PC Guru magazin előfizetésre."
"A nyereményjátékban való részvételhez kizárólag egy dologra van szükség: aktív PC Guru magazin előfizetésre."
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
