Sokak szerint tökéletesen egyenlőek az esélyek a játékban.
Persze én veled értek egyet, naná, hogy nem egyenlőek és értem a problémádat is, csak hát ne nekem kelljen már rosszul éreznem magam, mert próbálkozom. Így legalább ha nem jutok a játékba, akkor is elmondhatom, hogy megtettem mindent. Egyébként nem érdemes előre feladni, még jó pár feladat visszavan. Az is lehet, hogy valaki elrontja a kérdéssort, vagy nem találja ki a betűs megfejtést stb.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
PlayStation 4 nyereményjáték - a játék menete [hozzászólások]
Nem konkrétan ellened irányulóan írtam, itt tényleg a szabályok kerültek - utólagosan látva, mert előre ezt tényleg nem lehetett felmérni és minden esetet számba venni - pontatlanul megfogalmazásra. Mert nem attól lesz törzstag vki, hogy X időpont előtt regelt.
Amúgy nem ezt az egy helyet sajnálom, de kizárólag erre a helyre lett volna esélyem bejutni (és a többi régi Dome-osnak is). Az első 3-ból 2 már most eldőlt az új tagok között, a 3.-ra még sokan befuthatnak, de ahhoz is kevés hsz-t írtam. Ezért a 4.-re lett volna esélyem, mert ott kevesebb hsz-szel is be lehetne kerülni törzstagként.
De mint mondottam volt, a végső kvízen úgyse lenne esélyem. RAI*DEN-nek drukkolok, de neki úgy néz ki, meglesz az első 3 hely vmelyike és nem kell abban bíznia, hogy a korábban regeltek közül ő írta-e a legtöbbet.
Amúgy nem ezt az egy helyet sajnálom, de kizárólag erre a helyre lett volna esélyem bejutni (és a többi régi Dome-osnak is). Az első 3-ból 2 már most eldőlt az új tagok között, a 3.-ra még sokan befuthatnak, de ahhoz is kevés hsz-t írtam. Ezért a 4.-re lett volna esélyem, mert ott kevesebb hsz-szel is be lehetne kerülni törzstagként.
De mint mondottam volt, a végső kvízen úgyse lenne esélyem. RAI*DEN-nek drukkolok, de neki úgy néz ki, meglesz az első 3 hely vmelyike és nem kell abban bíznia, hogy a korábban regeltek közül ő írta-e a legtöbbet.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Abba ne menjünk bele, hogy ki tudná kihasználni a konzolt, vagy ki tekinteni igazi értéknek. A többiben viszont igazad van, ezt elismerem. Bár szerintem az a tag sem értékesebb nálam, akinek több ezer hsz-e van, de lelked rajta. Viszont az azért vicces, hogy pont ezt az egy helyet sajnálod, a másik háromba meg felőled boldog-boldogtalan bekerülhet. Sajnos a szabályokat nem én hoztam és ha mások megtehetik, hogy kihasználják azt, akkor én is megpróbálok élni vele. És egyáltalán nem biztos, hogy én leszek a törzstag bejutó. Egyébként, ha nagyon szúrja az itteniek szemét, felőlem el lehet törölni, meg lehet változtatni ezt a pontját a szabályzatnak, elfogadom.
Mondjuk hozzá kell tenni, ez így nagyon nem fair megoldás. A reged valóban régi, de gyakorlatilag nem írtál a fórumra semmit és csupán a játék miatt aktivizáltad most magad. Ha bejutsz a 4. helyen, akkor papíron, a játékszabályok szerint ugyan törzsnek számítasz, gyakorlatilag meg egyetlen olyan fórumozó sem lesz így a 4 között, aki korábban rengeteget tett ezért a közösségért.
Sajnos teljesen a visszájára sült el a dolog, ez a törzstag-kitétel úgy lett volna szerencsés, hogy nemcsak a reg-dátum, de egy bizonyos a játék kezdetéig elért hozzászólásszám is számítana (pl. min. 200 vagy 500 hozzászólás, nem egy nagy kitétel, de pont kizárná azokat, akik régen is kizárólag a nyereményjátékok miatt regeltek, de alig írtak ide és most csupán élelmesek voltak).
Mindezt nem a magam nevében írom, mert eleve nincs esélyem a 4. helyre sem, kb. 100 hsz-t írtam max. a játék kezdete óta, vagy még annyit sem. És a PS4-re sincs igazából túl nagy szükségem, mások sokkal jobban ki tudnák használni és értéknek tekintenék ezt a jubileumi kiadást. De RAI*DEN-nek drukkolok, hogy megcsípje ezt a helyet, megérdemelné.
Sajnos teljesen a visszájára sült el a dolog, ez a törzstag-kitétel úgy lett volna szerencsés, hogy nemcsak a reg-dátum, de egy bizonyos a játék kezdetéig elért hozzászólásszám is számítana (pl. min. 200 vagy 500 hozzászólás, nem egy nagy kitétel, de pont kizárná azokat, akik régen is kizárólag a nyereményjátékok miatt regeltek, de alig írtak ide és most csupán élelmesek voltak).
Mindezt nem a magam nevében írom, mert eleve nincs esélyem a 4. helyre sem, kb. 100 hsz-t írtam max. a játék kezdete óta, vagy még annyit sem. És a PS4-re sincs igazából túl nagy szükségem, mások sokkal jobban ki tudnák használni és értéknek tekintenék ezt a jubileumi kiadást. De RAI*DEN-nek drukkolok, hogy megcsípje ezt a helyet, megérdemelné.
"Utcára nyílik a kocsmaajtó, kihallatszik belőle a MaCSkáS FaDíSZ"
Igen, jelen pillanatban én is úgy érzem.
Neked azért van esélyed "régi" tagként a negyedik helyre 

Ez a téma már megint túl lett lihegve. Mindenki látja mi folyik itt a játék kezdete óta és mindenki tojik is rá. Dino nyilván nem fog szabályt változtatni, butaság is lenne segget csinálni a szájából (már elnézést), így az a pár ember harácsolhatja tovább a hsz-eket. Remélem akire vonatkozik, magára ismer. Valahol mondjuk szomorúnak tartom, ami történik. És ez nem a savanyú a szőlő effektus.
De ez az egész remélem nem szegi Dino és a PD kedvét. Örülök, hogy ilyen nyeremény lehetőséget kaptunk. Mindenesetre vannak akiknek drukkolok a játékban (magamon kívül persze) és van, akit nem kívánok a döntőbe.
De ez az egész remélem nem szegi Dino és a PD kedvét. Örülök, hogy ilyen nyeremény lehetőséget kaptunk. Mindenesetre vannak akiknek drukkolok a játékban (magamon kívül persze) és van, akit nem kívánok a döntőbe.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 13:46
- Ki mivel játszik mostanában? [8251]
- 11:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2571]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
