Részemről semmi ilyenről nincs. Csak eddig folyamatosan olvasgattam a méltatlankodást, meg homályos utalgatásokat, s mivel nem értettem "mirefel", gondoltam szóvá teszem. De be is fejeztem.
Fórum » Hozzászólások, megjegyzések
Igazából egészen kellemes a partvonalról nézve rágni a pattogatott kukoricát és olvasni, ahogy kibontakozik az embertársi szeretet.