A cikk szerint egy átlagosnak mondható általában 75-85% os pontozó zónában mozog a játék.
A többség hozzászólásaiból számomra az derül ki hogy :
-a pontozás nem átfogó,és nagyon elsietett volt,
-már nagyon unja a zombis témát,lerágott csontnak tartja,kifutott életűnek,
- PC verzió gépigény elvárások nagyon magasak,a konfigurációs problémákat említve példának.
--A környezeti hatások összességére nincs szó:
Nap-utcai lámpa, reflektor,és egyéb égő,robbanó fények
A felhők vonulása,a közeledő vihar,a koponyacsont roppanása, és a hangok teljes skálája és fajtája(a behorpadó vonat teteje!!! ráérkezéskor),
A füst,gáz és porszemcsék a levegőben szálva minden irányból,vagy a vízben úszva a felkavaródó iszap
A szemünkbe csorgó eső is reálisan homályosítja a jobb oldali látóteret.
A vízben úszó növények, trópusi aljnövényzet,és a magasak közül a pálmafa leveleit fújó szél látványa.
A madarak köröznek a távolban,egy nagyobb hulla csapat fölött.
--A fejlődés 3 nagy elemre oszlik
túlélés 24,ügyesség 23 ,erő 23
Minden egyes mozdulat,tetőre,kerítésre ugrással fejlődünk,ugyanúgy van ez a közel harcban és a feladatok után is jár egy nagyobb csokor TP .
Ez a fejlődési gondolkodásmód még realisztikusabbá teszi a főhősünket.
A hátizsákunk kapacitása is véges,de nincs sebesség csökkenés ha nagyon felpakoltuk volna magunkat.
A tanulás képessége jól jön,ha távol mindentől össze kell barkácsolnunk magunknak valamit.
A gyüjtögető,zárnyitó életmód fontos része a játéknak,random dob értékes holmikat.
---Fegyverzet,és ellenfelek.
Eleinte kezdetleges neandervölgyi eszközökkel csépeljük a jónépet,de később már komolyabb fegyverarzenál is feltűnik a játékban.
Emellett a környezet is sokat segít nekünk,olajos hordók,propán palackok,vizes tócsába lógó magasfeszültségű kábelek,csak hogy a pukkangatás se maradjon el.(- a robbanás okozta lökéshullám keményen hátranyomja az embert-)
Zombis játék lévén a kis kedvenceket is kategórizálták éjszakai- nappalt elkülönítve.
-A lassú suták,a gyors lábúak,a sárga palackos mamlaszok,a nagy mamlaszok,a köpködőek,a robbanóak,a nyílt szájúak,a félénkek,és a sikoltók.és persze akikkel még nem találkoztam...
Emellett ha nem lenne elég,egy élő emberi brigád is játékban van az antazinért.
Élükön tetkós Bélával,aki már egymaga sem mondható kellemes délutáni bridzs társaságnak.
--Küldetések,mellékküldetések:
Két fő szálon indul el a történet,de a kis kitérők teszik fel végül a koronát.Bonyodalomban,fordulatokban nincs hiány,a történet írók kitettek magukért.
Végül:
A hosszúra sikerült bemutatás végén csak annyit mondhatok,hogy aki teheti ,tegyen egy próbát,és ha nem tettszett,az első állítása még nagyobb megerősítést fog majd kapni.
Miszerint ez a kategória már nem vonzza a nagyközönséget.
R.
Nyereményjáték
Legnépszerűbb cikkek
- 1. Eddigi legnagyobb frissítését kaphatja a magyar fejlesztésű RTS, a The Last Experiment, a Kickstarteren gyűjtenek rá
- 2. A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett
- 3. A Rockstar Games bemutatta a Grand Theft Auto VI hivatalos borítóját, egy hét múlva kezdődik az előrendelés
- 4. Az EA lelőtte minden idők egyik legrosszabb Battlefieldjének szervereit, videón az elmúlás pillanata
- 5. Fatekeeper early access próbakör – Tart bennünk a remény, hogy ez egy kiváló játék lesz
Legfrissebb fórumtémák
- 22:42
- Milyen játékot vettél/tervezel venni mostanában? [2569]
- 21:05
- Most végre kiderült, hogy valóban 100 dollár lesz-e a Grand Theft Auto VI! Igen is, meg nem is [hozzászólások] [8]
- 16:58
- A Valve eredetileg nagyon nem így tervezte, de most már biztos: a Steam Machine mocsok drága lett [hozzászólások] [12]
- 20:02
- Clair Obscur: Expedition 33 [53]
- 15:54
- Warhammer 40,000: Rogue Trader [59]
- 13:41
- Pixel art, oldalnézetes shoot’em up lesz a napokban bejelentett The Walking Dead: Streets of Survival [hozzászólások] [6]
- 12:15
- Ki mivel játszik mostanában? [8250]
- 10:58
- Harry Potter: Quidditch World Cup [20]
- 10:44
- Új gép és bővítés - tippek és tanácsok [15136]
- 09:19
- Olyan stúdiókat zárhat be az XBOX Game Studios, amitől leesik a hajunk, a Senua és a South of Midnight fejlesztői is bajban vannak [hozzászólások] [3]
