Elsőre. Pörgős, pár 10-en perces körök mennek, 3-4 alkalom után azért sikerült belejönni. Ha a szemed megszokja az ikonokat, a kezed rááll a fegyverekre, az agyad felveszi a lendületet akkor bizony egész élvezetes. Azért a vétellel várnék (és bármennyire is meggyőzőnek fogom találni, fölösleges lenne beruházni rá), ez még a működő béta varázsa. 1 óra után kb azt tudom mondani, hogy akinek a militaribéef túl nagy és túl hardkór annak lehet, hogy ez jobban be fog jönni. Pörgős, de azért nem kólofdutyi.
