28 éve Veletek – 1998– PC Dome / 2012– PlayDome

Battlefield: Hardline



Írd ide hozzászólásod:

davkar9
davkar9 [11521]
Nos. Első 15 percet azzal töltöttük, hogy nem engedett be sehová, egyszer kirakott fél perc után a PB, majd ki is fagyott - legalább hibaüzivel. Napjaink AAA játékaiban természetesek a technikai malőrök, nem kéne, hogy ez már idegesítsen, de hajlottam afelé, hogy hagyom a picsába az egészet. Nagy nehezen bejutottam egy heist mapra. Káosz. Nagybetűs, szótári. Idegen a felület, az ikonok, a fegyverek viselkedése, a minden.

Elsőre. Pörgős, pár 10-en perces körök mennek, 3-4 alkalom után azért sikerült belejönni. Ha a szemed megszokja az ikonokat, a kezed rááll a fegyverekre, az agyad felveszi a lendületet akkor bizony egész élvezetes. Azért a vétellel várnék (és bármennyire is meggyőzőnek fogom találni, fölösleges lenne beruházni rá), ez még a működő béta varázsa. 1 óra után kb azt tudom mondani, hogy akinek a militaribéef túl nagy és túl hardkór annak lehet, hogy ez jobban be fog jönni. Pörgős, de azért nem kólofdutyi.

Vissza

Fórumszabályzat